Zaznacz stronę

W latach 2018 i 2019 byliśmy odpowiedzialni w całości, za organizację wyjazdów dla konsumentów oraz Działu Sprzedaży naszego Klienta na mecze Ligii Mistrzów, Ligi Europy oraz na Superpuchar Europy w Piłce Nożnej. Gościem specjalnym kilku wyjazdów, w tym dwóch wyjazdów na Superpuchar był Jerzy Dudek a Uczestnikami byli konsumenci, którzy wygrali wyjazd na imprezę sportową.

Wyjazdy połączone były z „brand experience” w postaci oprawy zarówno samego wyjazdu (dedykowane strefy na lotniskach, odprawa, opieka) oraz specjalnej strefy hospitality dla naszych gości na miejscu.

15-16/08/2018 – wyjazd na Superpuchar Europy do Tallina.

Wyjazd został zorganizowany dla 90 osób z różnych części Polski. Na miejscu na Uczestników czekała przy hotelowa strefa Hospitality dostępna zarówno przed jak i po meczu.

15-16/08/2019 – wyjazd na Superpuchar Europy do Stambułu.

Wyjazd został zorganizowany dla 140 osób. Ze względu na położenie stadionu nad cieśniną Bosfor, świadczenia dla Uczestników zostały zorganizowane w formie pływającej strefy hospitality! Wyczarterowaliśmy jacht, na którym odbyła się impreza z DJ’em i zaserwowaliśmy kolację z napojami. Jacht służył jednocześnie za środek lokomocji, dzięki czemu grupa uniknęła stania w słynnych stambulskich korkach.

Blue Sky Travel odpowiedzialne było za stworzenie koncepcji i organizację wszystkich świadczeń, włącznie z przelotami, noclegami, logistyką i aranżacją atrakcji.