Zaznacz stronę

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to doskonała okazja do wyróżnienia swoich najlepszych Kontrahentów. Tak też zdecydował nasz Klient !

Spartaka Stadium

W 2018 Mistrzostwa odbywały się w Rosji. Był to pierwszy turniej, który miał miejsce w Europie Wschodniej, a także pierwszy, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach (w Europie i Azji). W turnieju wzięły udział reprezentacje z 32 krajów. Wybór naszego Klienta padł na mecz naszej reprezentacji, zakwalifikowanej do grupy H: Polska – Senegal, który odbywał się 19. czerwca na stadionie Spartaka Moskwa.

Aby zapewnić wrażenia sportowe w jak najbardziej ekskluzywnych warunkach, zakupiliśmy dla naszych Gości Pakiety VIP Hospitality obejmujące bilety kategorii 1 na mecz, wstęp do dedykowanej strefy VIP, przekąski i drinki w strefie Match Club przed meczem, w przerwie i po meczu, a także powitanie przez hostessy i upominki.

I chociaż nie mieliśmy niestety wpływu na wynik meczu (Polska przegrała z Senegalem 1:2, choć Polacy strzelili 2 gole  – Krychowiak w 86’, niestety wcześniejszy był samobójczy gol Cionka ☹), postaraliśmy się zapewnić inne atrakcje dla naszych Uczestników.

Goście zostali zakwaterowani w luksusowym, pięciogwiazdkowym, zabytkowym hotelu położonym w samym sercu Moskwy, naprzeciwko Teatru Bolszoj.

Zwiedzali największe europejskie miasto, spacerowali wzdłuż jego najmodniejszej ulicy Arbat, będącej dla mieszkańców nadal swoistą „Moskwą w Moskwie”, jechali moskiewskim metrem, którego niektóre stacje przypominają bogato zdobione wnętrza pałacowe, popłynęli w wieczorny rejs z kolacją na pokładzie po rzece Moskwa.

Zwiedzali też wpisany na listę UNESCO Kreml wraz z katedrami i zbrojownią oraz otaczający go Plac Czerwony.

Postaraliśmy się też, by wszystkie posiłki były zorganizowane w znakomitych restauracjach serwujących pierwszorzędne dnia, a wśród nich oczywiście solony łosoś, rosyjska zupa Okroszka, barszcz z kaczką, sałatka rosyjska, kawior z jesiotra rosyjskiego, deser „Pavlova” i wiele innych 😊