Zaznacz stronę

Mercedesem na Szczyt to była trzecia z kolei, organizowana przez Blue Sky Travel impreza z serii wyjazdów dla Klientów VIP. Podczas wyjazdów prezentowaliśmy wybrane modele samochodów w niezwykłych warunkach.

W tej edycji prezentowaliśmy zalety samochodów dostawczych 4×4 z różnych segmentów. Wyzwaniem było zatem zaproponowanie tras odpowiadających zarówno luksusowym wersjom Vanów, jak i twardych, użytecznych modeli w ultra wytrzymałych konfiguracjach.

Wybór padł na Sycylię, gdzie zaproponowaliśmy wjazd „Mercedesem na szczyt” wulkanu Etna. Przygotowaliśmy różne trasy off-road odpowiadające możliwościom prezentowanych modeli z specjalnie zaaranżowanym Mercedes-Benz Camp. Ponadto zaplanowaliśmy miłe atrakcje jak rejs, zwiedzanie winnic i degustacje w niezwykłych lokalizacjach.

Blue Sky Travel było odpowiedzialne za stworzenie koncepcji, zaproponowanie lokalizacji, komunikację z Uczestnikami, organizację wyjazdu dla Uczestników oraz dostarczenie samochodów i całą logistykę na miejscu włącznie ze zbudowaniem MB Camp oraz przygotowanie tras 4×4.