Zaznacz stronę

W roku 2019 zorganizowaliśmy dwukrotnie (w marcu i październiku) wyjazd dla najlepszych Klientów naszego Kontrahenta na mecz Juventusu w Turynie (w marcu vs Empoli, w październiku vs Bologna). Po dołączeniu do Juve Cristiano Ronaldo, zakup biletów na mecz był sporym wyczynem. Udało się jednak i nasi goście mogli przeżywać piłkarskie emocje kibicując Starej Damie na Allianz Stadium.

https://pixabay.com/pl/photos/pi%C5%82karz-pi%C5%82ka-no%C5%BCna-europa-uefa-2699596/

Emocje były tym większe, że bramek 2 przeciwnych drużyn bronili Polacy (w marcu w Juventusie Wojciech Szczęsny, w Empoli: Bartłomiej Drągowski, w październiku w Juventusie ponownie Wojciech Szczęsny, a w Bologna Łukasz Skorupski). Zwycięzcą obydwu meczów był Juventus!

https://pixabay.com/pl/photos/miasta-widoki-niebo-turyn-w%C5%82ochy-4514111/

Będąc w Turynie, który kojarzony jest w świecie jako ojczyzna włoskiej motoryzacji, nie sposób było pominąć atrakcję, jaką jest  Muzeum Motoryzacji, gdzie goście podziwiali zarówno dawne samochody konstruowane jeszcze na indywidualne zamówienie, jak i nowe modele produkowane seryjnie przez włoskie koncerny. Spacerując po mieście odwiedzili też cel pielgrzymek z całego świata – katedrę św. Jana Chrzciciela, w której przechowywany jest Całun Turyński.