Zaznacz stronę

Na początku października 2019 zabraliśmy grupę najlepszych agentów naszego Klienta w malowniczy region północnych Włoch. Wyjazd obfitował w szereg różnego rodzaju atrakcji.

Tuż po wylądowaniu, goście udali się na zwiedzanie bramy Mediolanu – Bergamo, niedocenianego, a będącego jednym z piękniejszych włoskich miast, gdzie wjechali funicolare, by podziwiać położone na wzgórzu, średniowieczne, otoczone murem, przepiękne górne miasto.

https://pixabay.com/pl/photos/bergamo-kultura-architektura-miasto-4448702/

Kolejnego dnia udali się do miasta Romea i Julii – bogatej w wiele bajecznych zabytków, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO Werony, gdzie podążali śladami dramatu Williama Szekspira.

Po południu bawili się w Bardolino, słynnym z produkowanego tu od wieków trunku Bachusa na festiwalu wina i oliwy.

Photo credit: Ethreon on VisualHunt.com

Kolejnego dnia udali się nad największe włoskie jezioro – Gardę, by najpierw wjechać jedyną na świecie kolejką linową, gdzie w trakcie wjazdu wagonik pomału obraca się wokół własnej osi na Monte Baldo, ze szczytu którego można podziwiać sąsiednie górskie szczyty i panoramę Lago di Garda, a po południu wyczarterowaną na wyłączność dla nich łodzią udali się w rejs po alpejskim jeziorze.

https://pixabay.com/pl/photos/g%C3%B3ry-alpy-monte-baldo-w%C5%82ochy-5016482/

Photo credit: ell brown on VisualHunt.com